Workshop: Kom i gang med fundraisingstrategien

Maren Lier og Martin Aarflot

Dato: 21.05.2026
Tid: 09.00 – 15.00
Sted: Sentralen, Oslo

Lurer på hvordan du skal komme skikkelig i gang med det strategiske fundraising-arbeidet?

Denne workshop’en er spesielt tilpasset små eller nystartede organisasjoner, eller ansatte i etablerte organisasjoner som ønsker å revitalisere eller fornye sitt arbeid med med fundraising. Du får med deg tips til de første stegene du bør ta og konkrete råd for hva du må tenke på – for bedre å kunne lykkes fra starten av.

Med oss har vi Maren Lier og Martin Aarflot.

Maren er seniorrådgiver i b.bold – et rådgivermiljø for fundraising og strategi. Maren er en engasjert fundraiser og et ekte aksjonshode med lang erfaring fra Kreftforeningen og TV-aksjonen.
Martin jobber som daglig leder for Mercy Ships som har 16-doblet giverbasen og femdoblet inntektene de siste seks årene. Han har tidligere hatt sentrale roller med å bygge opp innsamlingsaktivitetene hos Misjon Uten Grenser, MAF og Misjonsalliansen.

Deltakeravgiften inkluderer to plasser på kurset.